KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545466
nr 1454 5466
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Vinterdag Stockholm. Olja på duk, 41x33cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:31:49
14/3 19:11:14